• Anasayfa
  • Site Haritası
KARGO ÜCRETİ         BİZE AİT
Satış fiyatı ucuzmuş gibi göstererek KARGO ÜCRETİ SÜPRİZİ, bizde olmaz...
       ÜCRETSİZ        TASARIM
TASARIM ÜCRETİ SÜPRİZİ gibi İlave ücretler bizde olmaz...
             1   GÜNDE İMALAT
3-5 tane İŞ BİRİKSİNDE ozaman makinaları açarız fikri, Bizde olmaz...
    • Başlık Metni
    • Bu alana bir metin ekleyebilir ve özelliklerini ayarlayabilirsiniz.

Kargo Süresi ve Teslimat Şartları

Teslimat ve Kargo

 

Teslimat Süresi

Siparişinizin ödeme onayının alınmasından sonra; "farklı bir teslimat süresi" belirtilmemiş ise, siparişini verdiğiniz ürünler en geç 24 saat içerisinde kargoya teslim edilir.

Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler, ödeme bilgisinin onayını izleyen Pazartesi günü verilmiş kabul edilir. Resmi tatil ve Bayram günlerine rastlayan siparişleriniz, ödeme bilgisini izleyen ilk iş günü alınmış kabul edilir.

Kargoya verilen ürünlerin teslimat süresi Ankara çıkışlı adresimize mesafesine bağlı olarak yakın iller için bir iş günü, diğer il ve ilçeler için farklılık göstermektedir.

Siparişinizdeki ürünlerin imalat süresinin uzaması ya da imal edilememesi durumunda size bilgi verilecektir. İmalat durumunda sorun çıkan ürünlerde, ödemenin iptalini isteyebilir veya imalat sürecinin tamamlanmasını bekleyebilirsiniz.

 

 

Kargo Takip

Siparişinizin durumunu  sizlere SMS veya whatsapp yoluyla göndereceğimiz kargo takip numaranız ile güncel olarak takip edebilirsiniz.

 

Kargo Paketini Nasıl Teslim Almalıyım?

Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında, teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapınız, ürünlerde bir hasar olması durumunda ise teslimatla ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan, kargo görevlisine ürünü teslim almayacağınızı bildiriniz.

 

 

Eksik Teslimat Adresi veya Adreste Bulunamama

1. Firmamızdan yapmış olduğunuz tüm alışverişler sipariş sırasında, vermiş olduğunuz teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firması tarafından adresinize gelinen tarihin sonrasındaki ilk iş günü ikinci bir kez adresinize uğranmak suretiyle teslimata gelecektir.

2. Vermiş olduğunuz teslimat adresinin hatalı olması, (ilgili sokak, apartman, dairenin bulunmaması) ya da gidilen adreste alıcının ikamet etmiyor ve bina sakinleri tarafından tanınmıyor olması durumunda paketiniz kargo şubesine bize iadesinin yapılması için geri gelecek ve şubede bekletilecektir. Bu süre zarfında size gönderdiğimiz SÜRAT kargo iinternet takip numarası ile siparişinizin takibatını yapabilirsiniz.

3. Eksik adres bilgisi veya teslimat sırasında adresinizde bulunamamanız gibi durumlar nedeniyle oluşan gecikmelerden firmamız hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

SÜRAT KARGO firması haricinde başka bir kargo şirketi ile anlaşmamız bulunmamaktadır,

 


*** Adalara verilecek siparişlerde ücretsiz kargo hizmetimiz bulunmamaktadır.

Adalara iletilecek siparişler "Alıcı Ödemeli" olarak gönderilir.

          ^ Başa dön